DYO NANOİPEKMAT Nanoteknolojik, İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 L
DYO NANOİPEKMAT Nanoteknolojik, İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 L
DYO NANOİPEKMAT Nanoteknolojik, İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 L

DYO NANOİPEKMAT Nanoteknolojik, İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 L

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺999,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺899,99(KDV Dahil)
         
 

NANO İPEKMAT Nanoteknolojik İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası

 

TANIM: Nanoteknoloji ile üretilmiş, su bazlı, silinebilir, ipek mat, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

 

ÖZELLİKLERİ: Fotokatalitik özelliği sayesinde ışıkla kendini temizler, bu sayede, nikotin izi, kalorifer isi gibi kirlerin boya yüzeylerinde oluşmasını geciktirir. Yüzeyde oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. İçerdiği nano parçacıklar ve reçinenin gözenekli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerin daha iyi nefes almasına izin veren Nanoipekmat kokusuz insan ve çevre dostudur. Kolay uygulanır, kolay silinir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

 

UYGULAMA ALANI: Hastane odası, otel, restoran, mutfak, mağaza, kreş, okul, ofis vb. binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanıma uygundur.

 

UYGULAMA ŞEKLİ:

Yüzey Hazırlama:

Yeni boyanacak yüzeylerde; Dyorit Macun veya toz macunlar ile yüzey düzgünleştirilmelidir. Macun uygulanmış yüzeylere Dyo Albin Astar veya Dyobinder uygulanır. “ Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır.”

Eski boyalı yüzeylerde; yüzey her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde Dyorit Macun veya toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Dyo Albin Astar uygulanır. Renk değişimi yapılmak istenilen yüzeylerde Nanoipekmat uygulaması öncesinde Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır.

Eski sentetik boyalı yüzeylerde; yüzey hafifçe zımparalanıp, zımpara tozları yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır.

 

Boyama:

 Astar uygulamasından 24 saat sonra, su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilerek fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır. Düzgün uygulama elde edebilmek için tek yönde tarama yapılmalı, fazla taramadan kaçınılmalıdır. Katlar arası en za 6 saat beklenmesi önerilir.

 

BOYANABİLEN ALAN: Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 L ile 14-18 m2 , 1 kg ile 10-13 m2 alan boyanır.

 

* 2,5 L ile 17,5 – 22,5 m² yüzey boyanır.

** 7,5 L ile 52,5 – 67,5 m² yüzey boyanır.

*** 15 L ile 105 - 135 m² yüzey boyanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR