DYO Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği 2,5 L
DYO Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği 2,5 L
DYO Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği 2,5 L

DYO Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği 2,5 L

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.590,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.199,99(KDV Dahil)
 

MASSIVELINE Su Bazlı Ahşap Verniği

 

TANIM: Akrilik emülsiyon esaslı, şeffaf, parlak, dekoratif son kat ahşap verniğidir.

 

ÖZELLİKLERİ: Ahşabın doğal rengini bozmaz, nefes almasını sağlayarak nem oluşumunu engeller, çatlama ve soyulma yapmaz. Su iticiliği mükemmeldir. Sararmaya karşı dirençlidir. Çabuk kurur.

 

UYGULAMA ALANI: Her türlü iç ve dış cephelerde kullanılan ahşap doğrama, ahşap cephe kaplaması ve ahşap bahçe mobilyalarında; ahşap görünümlü yalı baskı, panel ve hazır levhalarda kullanıma uygundur.

 

UYGULAMA ŞEKLİ:

Yüzey Hazırlama:

 Yeni yüzeyler, yağ, kir ve talaş tozlarından temizlenmelidir. Eski ahşap yüzeylerde, boyası dökülmüş yada kaplaması bozulmuş ise, zımparalama yapılmalı ve zımparalama işleminden sonra yüzey temizlenmelidir.

 Yüzeyin bakteri, küf, mavi leke ve ahşap kurtlarına karşı daha etkin bir koruma isteniyorsa, MASSIVELINE Su Bazlı Ahşap koruyucu kullanılmalıdır.

 

Boyama:

 MASSIVELINE Su Bazlı Ahşap Koruyucu uygulamasından min. 4 saat sonra, MASSIVELINE Su Bazlı Ahşap Verniği uygulanmalıdır. %5-10 su ile inceltilerek fırça veya rulo ile iki veya yüzeyin emiciliğine bağlı olarak, üç kat, katlar arası 3-4 saat beklenerek uygulanır. Püskürtme tabancası ile uygulamada, %10-20 su ile inceltilir. Ürün, kimyasal yapısı gereği, uygulamadan hemen sonra yüzeyde süt beyaz görünümde olmasına rağmen, kurudukça şeffaf bir yüzey elde edilir.

 

BOYANABİLEN ALAN: Uygulandığı ahşabın cinsine bağlı olarak, tek katta 1 L ile 11-16 m² alan kaplanabilir.

 

* 2,5 L ile 13,8 - 20,0 m² yüzey boyanır.

** 10 L ile 55 - 80 m² yüzey boyanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR